Tygodniowy przegląd prasy (Blachownia, 4.04-10.04.2021), poznaj najważniejsze informacje z Blachowni

Redakcja online
Redakcja online
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 4.04 do 10.04.2021
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 4.04 do 10.04.2021 CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Blachowni, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 4.04 a 10.04.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Zobacz te MEMY! Beka ze Śląska. Z czego śmieją się Internauci w temacie woj. śląskiego? I czy HANYSY potrafią śmiać się z samych siebie?”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Blachownia od 4.04 do 10.04.2021: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Zobacz te MEMY! Beka ze Śląska. Z czego śmieją się Internauci w temacie woj. śląskiego? I czy HANYSY potrafią śmiać się z samych siebie?

Najśmieszniejsze MEMY o Śląsku i Ślązakach! Zobaczcie je. Jest coś o godce, zwyczajach, naszych miastach... Czy HANYSY potrafią śmiać się z samych siebie? Oczywiście! Zobaczcie, jak postrzegają Ślązaków w innych regionach kraju. Żarty o Śląsku robią sporą furorę w internecie - zebraliśmy w galerii te najlepsze. Kliknij w "zobacz galerię" i sprawdź.

📢 Tani dom do kupienia w woj. śląskim? Zobacz te oferty z kwietnia 2021! Pochodzą z licytacji komorniczych

TANIE NIERUCHOMOŚCI w Śląskiem. Chcesz kupić dom w woj. śląskim? Sprawdź oferty nieruchomości w woj. śląskim w niższej cenie niż ta, która obowiązuje normalnie na rynku. Licytacje odbywają się praktycznie każdego dnia i to jest niesamowita szansa na własny dach nad głową. Jeżeli więc rozglądasz się za nieruchomością w atrakcyjnej cenie, warto sprawdzić aktualne oferty w naszej galerii.

📢 Woj. śląskie: Te miasta są najniebezpieczniejsze w całym regionie! Lista TOP 14. Tutaj miej się na baczności!

NIEBZEPIECZNE MIASTA w woj. śląskim. Tutaj lepiej uważaj! To są najniebezpieczniejsze miasta w regionie - potwierdzają to dane GUS. Stworzyliśmy listę regionów, w których liczba przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu stwierdzonych przez Policję na 1000 mieszkańców jest najwyższa. Kliknij "ZOBACZ GALERIĘ" i poznaj te miasta.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 4.04-10.04.2021 Blachownia: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Blachowni. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Koronawirus. W Śląskiem wciąż najgorsza sytuacja! Dużo nowych zakażeń i zgonów. Ile dokładnie w poszczególnych miastach?

Aż 24 856 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 3 686 w woj. śląskim odnotowano w sobotę, 10 kwietnia 2021 roku. Zanotowano również bardzo dużą liczbę zgonów! W całym kraju na CoViD-19 zmarło aż 749 osób, w woj. śląskim - 105. W Śląskiem na kwarantannie przebywa blisko 65 tys. ludzi.

📢 Ważne! Nowe mandaty dla właścicieli psów. Nawet kilkaset złotych kary. Spacer może słono kosztować

Nowe mandaty dla właścicieli psów w 2021 roku. Nowe przepisy wejdą w życie 10 kwietnia. Od tego dnia miłośnicy czworonogów muszą mieć się na baczności, ponieważ policjanci będą karać osoby spacerujące z psami w mieście, jak i właścicieli psów podwórkowych.

📢 COVID-19 w Śląskiem. Gdzie sytuacja jest najtrudniejsza? Sprawdź wskaźnik zakażeń w swoim mieście i powiecie

COVID-19 w Śląskiem. Biorąc pod uwagę 13 miast i powiatów z najwyższym wskaźnikiem nowych zakażeń w Polsce - aż 9 z nich to lokalizacje z woj. śląskiego! Nie bez kozery od kilkunastu dni to właśnie w woj. śląskim jest najwięcej nowych zakażeń. Podczas dni świątecznych te liczby zachorowań bardzo spadły - z uwagi na mniejszą liczbę wykonywanych testów. Od wczoraj jednak rosną.

📢 Koronawirus w woj. śląskim. Olbrzymi wzrost nowych zakażeń! Jest rekord zgonów

Aż 27 887 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 4 880 w woj. śląskim odnotowano w czwartek, 8 kwietnia 2021 roku. W całym kraju na CoViD-19 zmarło aż 954 osób, w woj. śląskim - 141. I jest to niestety rekordowa ilość. Aż tak wielu zgonów jednego dnia, nie było wcześniej w Polsce! Wcześniej, najwięcej osób zmarło 31 marca 2021 - 653, teraz aż 954 osoby!

📢 COVID - 19 w Śląskiem. Gdzie śmiertelność jest najwyższa? Sprawdź najnowsze dane z poszczególnych miast

ŚLĄKSIE - śmiertelność na COVID-19. Biorąc pod uwagę ostatnie dwa tygodnie - to największa w Polsce! w przeciągu ostatnich 14 dni, w woj. śląskim zmarło aż 675 osób! Na miejscu drugim jest woj. mazowieckie - z liczbą 666. Ile osób zmarło w poszczególnych miastach w regionie? Gdzie najwięcej a gdzie najmniej?

📢 Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia. Adam Niedzielski: Wyniki nowych zakażeń są zbyt słabym sygnałem, żeby traktować je optymistycznie

  • Obowiązujące obostrzenia zostaną przedłużone do 18 kwietnia. W przyszłym tygodniu będziemy podejmować dalsze decyzje - przekazał minister zdrowia Adam Niedzielski. Wyraził także nadzieję, ze jeszcze w kwietniu najmłodsi uczniowie szkół podstawowych i podopieczni przedszkoli wrócą do nauczania stacjonarnego lub hybrydowego.

📢 Rząd przedłuża obostrzenia! Co pozostaje zamknięte? Kiedy dzieci wrócą do szkół?

Rząd przedłuża obostrzenia do 18 kwietnia! - Konsekwencje ewentualnej zwiększonej mobilności w okresie świąt będą widoczne w następnym tygodniu - argumentuje minister Adam Niedzielski. Sprawdź, co pozostaje zamknięte. Kiedy dzieci wrócą do szkół?

📢 COVID-19 w woj. śląskim. Jest więcej zakażeń! Dużo zgonów! A jak sytuacja w twoim mieście? Sprawdź!

14 910 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 1 863 w woj. śląskim odnotowano we środę, 7 kwietnia 2021 roku. W całym kraju na CoViD-19 zmarło aż 638 osób, w woj. śląskim - 105.

📢 Tak kiedyś wyglądał Lany Poniedziałek. Pamiętacie? Wiadra, butelki, a nawet węże ogrodowe! Zobaczcie te zdjęcia

WSPOMINAMY. Woda lała się strumieniami z wiader i butelek, a dziewczyny rzadko mogły liczyć na taryfę ulgową. Choć polewano również chłopców, w sumie nikt nikogo nie oszczędzał. Pamiętacie? Tak było jeszcze kilkanaście lat temu na ulicach naszych miast. Takich Lanych Poniedziałków już nie ma. Może i słusznie, że taki śmigus-dyngus przeszedł do historii. Zobaczcie zdjęcia.

📢 Oto zaginione dzieci z woj. śląskiego, które do dziś się nie odnalazły. Może je widzieliście? Rodziny wciąż ich szukają

Można pomóc! Zaginione dzieci z woj. śląskiego wciąż się nie odnalazły. Ostatni raz widziane były w województwie śląskim nawet ponad 30 lat temu. Ich rodziny szukają ich do dziś. Trudno wyobrazić sobie dramat szukania ukochanych dzieci przez kilkanaście lat. Może kogoś poznajecie? Sprawdźcie w galerii.

📢 COVID-19 w Śląskiem. Blisko 60 tys. mieszkańców na kwarantannie. Gdzie najwięcej nowych zakażeń?

COVID-19. 8 245 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 1 228 w woj. śląskim odnotowano we wtorek, 6 kwietnia 2021 roku. W całym kraju na CoViD-19 zmarło 60 osób. O tym jaki jest trend, czy zachorowań jest wciąż więcej a jak tak to o ile procent - możemy się przekonać, porównując ze sobą wyniki z poszczególnych wtorków.

📢 Naukowcy: wielka nadzieja w heparynie. Przeciwzakrzepowy lek stanie do walki z koronawirusem

Przeciwzakrzepowy lek heparyna ma ogromny potencjał w walce z koronawirusem, twierdza naukowcy.

📢 "Skąd mają państwo mój numer?" Tak pozbędziesz się nękających telemarketerów. Kary i usunięcie numeru z bazy danych - poradnik

Każdego dnia odbieramy kilka telefonów od telemarketerów. Osoba po drugiej stronie chce przedstawić nam ofertę handlową, a następnie zaoferować sprzedaż usług lub produktów. Może to być frustrujące, szczególnie że telefony te wykonywane są do nas w trakcie naszej pracy. Jak skutecznie walczyć z telemarketingiem? Czy to w ogóle możliwe? Jakie kary mogą grozić telemarketerom? Zapoznaj się z naszym poradnikiem i sprawdź, co na ten temat mówi UOKiK. Chcesz pozbyć się nękających telefonów? Zatem dobrze trafiłeś.

📢 Lany poniedziałek 2021. Beka internautów z okazji śmigusa-dyngusa. Zobacz najlepsze MEMY

Za nami LANY PONIEDZIAŁEK, czyli zgodnie z tradycją wzajemne polewanie się wodą... niestety w okresie pandemii koronawirusa, święto to wydaje się być dość abstrakcyjne! A jak internauci postrzegają smigus-dyngus? Zobacz najciekawsze memy...

📢 Zaginione dzieci z woj. śląskiego - dzisiaj byłyby dorosłe. Widzieliście je? Rodziny wciąż ich szukają

Zaginione dzieci z woj. śląskiego wciąż siię nie odnalazły. Ostatni raz widziane były w województwie śląskim nawet ponad 30 lat temu. Ich rodziny szukają ich do dziś. Trudno wyobrazić sobie dramat szukania ukochanych dzieci przez kilkanaście lat. Może kogoś poznajecie? Sprawdźcie w galerii.

📢 Koronawirus. Najwięcej zakażeń wciąż w woj. śląskim! Ile dokładnie w twoim mieście?

9 902 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 1 734 w woj. śląskim odnotowano w poniedziałek, 5 kwietnia 2021 roku. To w Śląskiem jest wciąż najwięcej nowych zakażeń! W poniedziałki zazwyczaj liczba podawanych zakażeń jest znacznie niższa niż w tygodniu - a wynika to z mniejszej ilości testów wykonanych w weekend.

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje

Strefa Biznesu: Takie plany mają pracodawcy. Co czeka rynek pracy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na blachownia.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie