MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Przegląd tygodnia w Blachowni, najważniejsze wydarzenia od 28.03 do 3.04.2021, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja online
Redakcja online
Pora na przegląd tygodnia? Z nami tygodniową prasówkę z Blachowni nadrobisz w kwadrans
Pora na przegląd tygodnia? Z nami tygodniową prasówkę z Blachowni nadrobisz w kwadrans CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Blachowni, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 28.03 a 3.04.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Sprawdź KARTKI WIELKANOCNE 2021. Do pobrania i wysłania ZA DARMO w Wielkanoc! Idealne na Facebooka, Messengera, WhatsAppa, SMSa...”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Blachownia od 28.03 do 3.04.2021: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Sprawdź KARTKI WIELKANOCNE 2021. Do pobrania i wysłania ZA DARMO w Wielkanoc! Idealne na Facebooka, Messengera, WhatsAppa, SMSa...

Zobacz KARTKI WIELKANOCNE 2021. Można je pobrać i wysłać znajomym ZA DARMO! Czy wysłaliście już swoim bliskim kartki wielkanocne? Niestety, przed nami drugie już tak nietypowe święta! Powtarza się scenariusz z ubiegłego roku, gdzie bezpieczniej było nie spędzać świąt w gronie najbliższych. Zazwyczaj KARTKI WIELKANOCE wysyłaliśmy również pocztą, w tym roku... to chyba nie najlepszy pomysł. Wszak należy ograniczyć wychodzenie z domu do minimum. Warto więc złożyć swoim bliskim najszczersze życzenia wysyłając im kartę wielkanocną przez internet! Przygotowaliśmy dla Was cały zestaw kartek na Wielkanoc, do pobrania za darmo. Wyślij je przez Facebooka, WhatAppa, czy Messengera! Sprawdź kartki na Wielkanoc 2021. Kliknij "ZOBACZ GALERIĘ" i pobierz.

📢 Koronawirus w Śląskiem. W których miastach sytuacja jest najtrudniejsza? Wygląda to bardzo poważnie!

Mieszkańcy woj. śląskiego przed ostatnia konferencją premiera Morawieckiego wstrzymali oddech - czy będzie zakaz przemieszczania się i godzina policyjna w regionie w czasie świąt WIELKANOCNYCH? Obostrzenia, które rząd wprowadził podczas ubiegłorocznych świąt - kiedy zachorowań było znacznie mniej niż dziś - tym razem nie zostały wprowadzone. A jak dokładnie wygląda sytuacja w woj. śląskim? Gdzie liczba zachorwań jest dramatycznie wysoka - o tym mówi nam. m.in. wskaźnik zakażeń. Sprawdź, kliknij w "zobacz galerię"

📢 Koronawirus: Kolejny raz najwięcej zakażeń w Śląskiem. Mamy 4506 nowych przypadków. Ile w Twoim mieście?

Koronawirus w woj. śląskim. W Wielką Sobotę, 3 kwietnia, Ministerstwo Zdrowia przekazało, że minionej doby w Polsce potwierdzono 28 073 nowych zakażeń koronawirusem. Najwięcej przypadków potwierdzono ponownie w Śląskiem. To aż 4 506 przypadków. Minionej doby łącznie zmarło 571 osób. Wejdź w galerię i zobacz, ile nowych przypadków wykryto w Twoim mieście lub powiecie.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 28.03-3.04.2021 Blachownia: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Blachowni. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Spis powszechny 2021 online. Jak się spisać przez internet (aplikacja)? Na jakie pytania trzeba odpowiedzieć?

1 kwietnia 2021 rozpoczął się, przeprowadzany raz na 10 lat, spis powszechny. Dzięki niemu dowiemy się, m.in. ilu Polaków faktycznie mieszka w naszym kraju. Podczas spisu będziemy musieli odpowiedzieć na serię pytań. Jeśli ktoś nie chce czekać na kontakt rachmistrza, sam może zarejestrować się w systemie i wypełnić formularz przez internet.

📢 Auto od komornika? Te kosztują od 1125 zł! Sprawdź najciekawsze oferty z licytacji komorniczych - KWIECIEŃ 2021

Auto od komornika. Szukacie taniego samochodu po okazyjnej cenie? Warto sprawdzić oferty od komornika. To niejednokrotnie okazja na zakup używanego samochodu na bardzo dobrych warunkach! Spójrz na te oferty – zaczynają się już od 1125 złotych! W jednym miejscu zebraliśmy te najciekawsze z całej Polski. Oto licytacje, które odbywają się w kwietniu 2021. Kliknij w galerię i sprawdź te oferty.

📢 COVID-19. Wciąż dużo zakażeń w Polsce! W Śląskiem 4713 nowych przypadków! Ile w Twoim mieście?

Mamy 30 546 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 4 713 w woj. śląskim odnotowano w piątek, 2 kwietnia 2021 roku.Jak wygląda sytuacja w powiatach woj. śląskiego? Zobaczcie w galerii.

📢 Wzrasta umieralność na Covid-19 w woj. śląskim! Statystyki są coraz gorsze. Sprawdź, ile osób zmarło w twoim mieście?

COVID-19. Rośnie liczba nowych zakażeń w woj. śląskim, a wraz z nią niestety liczba zgonów. W środę 31 marca nowych zakażeń było w Śląskiem aż 6 092 - to niestety rekord! Również liczna zgonów była dziś rekorodowo wysoka - zmarło aż 95 osób!

📢 Wielkanoc w czasie pandemii. Jakie zasady obowiązują w kościołach w Śląskiem? Sprawdź, jakie zmiany czekają wiernych

Wielkanoc w czasie pandemii. Z okazji Swiąt Wielkiej Nocy wierni przyzwyczajeni są do określonej liturgii i obrządku związanego ze Zmartwychwstaniem Pańskim. W tym roku obostrzenia podczas trzeciej fali pandemii nadal są poważne, choć nie takie, jak rok temu, kiedy w mszy świętej mogło uczestniczyć zaledwie pięć osób. Sprawdziliśmy dla Was, jakie zasady będą obowiązywać w diecezjach i archidiecezjach województwa śląskiego. Kliknij w galerię i spradź.

📢 Przegląd marca 2021 w Blachowni, najważniejsze wydarzenia miesiąca

Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w marcu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Blachowni najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „COVID-19 w woj. śląskim. Sprawdź, gdzie sytuacja jest najgorsza. Oto WSKAŹNIK zakażeń dla poszczególnych miast”?

📢 COVID-19. Rekord nowych zakażeń w Polsce! W Śląskiem wciąż dramatycznie dużo! A jak sytuacja w twoim mieście? Sprawdź!

Aż 35 251 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 5 997 w woj. śląskim odnotowano w czwartek, 1 kwietnia 2021 roku. I jest to niestety rekordowa ilość. Aż tak olbrzymiej ilości nowych zakażeń w Polsce w ciągu jedno dnia, jeszcze nie było w tym roku!

📢 40-latkowie od dziś mogą zapisywać się na szczepienia przeciw COVID-19

KORONAWIRUS. W nocy ze środy na czwartek, 1 kwietnia, niespodziewanie rozpoczęła się rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla osób urodzonych do 1982 roku. Media społecznościowe zalała fala postów, w których Internauci chwalą się skierowaniami. Minister Michał Dworczyk, koordynator Narodowego Programu Szczepień, na antenie radia RMF.FM potwierdził oficjalnie doniesienia. Jak wyjaśnił, rejestracja osób po sześćdziesiątce zwolniła i zostały wystawione skierowania dla osób w wieku 40-60 lat.

📢 Śląskie: Oni nie płacą alimentów! Teraz szuka ich policja. Zobacz LISTY GOŃCZE. Rozpoznajesz któregoś z nich?

POLICJA. Kilkuset mieszkańców woj. śląskiego jest poszukiwanych przez policję za uporczywe uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Niektórzy ukrywają się od wielu lat. Prezentujemy kilkudziesięciu spośród wszystkich poszukiwanych mężczyzn (stan na 28.03.2021). Informacje o poszukiwanych pochodzą ze strony Komendy Głównej Policji. Rozpoznajesz kogoś? Powiadom policję i pomóż w poszukiwaniach. Kliknij w "ZOBACZ GALERIĘ".

📢 Ile osób wejdzie do największych świątyń w Śląskiem? Sprawdziliśmy! Zobacz wykaz najważniejszych kościołów

Ile osób wejdzie do największych świątyń w Śląskiem? W Wielkanoc będzie można normalnie pójść do kościoła, choć z powodu trzeciej fali koronawirusa i rosnącej liczby zakażeń limity wiernych zostały zmniejszone. Według zaostrzonych wytycznych w kościołach będzie mogła przebywać najwyżej 1 osoba na każde 20 mkw. powierzchni. Wierni będą musieli zachować dystans 1,5 metra od siebie i podczas nabożeństw mieć na sobie maseczki. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie limity obowiązują w największych świątyniach województwa śląskiego.

📢 Sytuacja w Śląskiem jest krytyczna. Chorzy na COVID lecą helikopterami LPR poza województwo

  • Sytuacja na Śląsku jest krytyczna - ocenił minister zdrowia Adam Niedzielski podczas konferencji prasowej w Katowicach. W środę 31 marca w Urzędzie Wojewódzkim zwołano sztab kryzysowy, który opracowywał procedurę relokacji pacjentów z województwa śląskiego z powodu zakażeń koronawirusem. W stan gotowości postawiono załogi LPR z całego południa Polski.

📢 Jak zamieścić nekrolog lub kondolencje w „Dzienniku Zachodnim”?

W trudnych chwilach, po stracie bliskiej osoby, często w gazetach rodzina umieszcza nekrolog, by poinformować znajomych i przyjaciół o śmierci najbliższej osoby oraz dacie i miejscu pożegnania zmarłego. W gazetach umieszczane są także często kondolencje, które składamy bliskim osób zmarłych. Zarówno złożenie kondolencji przez osoby prywatne, firmy bądź instytucje, jak również opublikowanie nekrologu na stronach „Dziennika Zachodniego” jest bardzo proste.

📢 COVID-19. Rekord nowych zakażeń w Śląskiem - tak źle jeszcze nie było! Dużo zgonów! A jak sytuacja w twoim mieście? Sprawdź!

PANDEMIA. Aż 32 874 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 6 092 w woj. śląskim odnotowano we środę, 31 marca 2021 roku. I jest to niestety rekord w Śląskiem! Wcześniej, najwięcej nowych przypadków zakażeń mieliśmy w regionie 25 marca w regionie - i było to 5 430. Po raz pierwszy, przekroczona została liczba 6 tysięcy!

📢 Mandat za brak maseczki już zgodny z prawem. Za brak poszanowania prawa grozi mandat w wysokości 500 zł

Mandat za brak maseczki jest już w pełni zgodny z prawem. W świetle przyspieszającej epidemii koronawirusa respektowanie zasad bezpieczeństwa powinno być bezwzględnym obowiązkiem. Jak do tej pory obowiązek noszenia maseczek i jego zasadność była kwestionowana. Teraz jednak po nowelizacji przepisów maseczkę musi nosić każdy. Potwierdza to RPO i Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA.

📢 Koronawirus. Gdzie w woj. śląskim sytuacja jest najgorsza? Sprawdź WSKAŹNIK zakażeń dla poszczególnych miast

Koronawirus w Śląskiem. Sytuacja w Polsce i w Śląskiem jest bardzo zła! Zakażeń przybywa w szybkim tempie. Sprawdziliśmy dane dla konkretnych regionów. W których miastach i powiatach jest najgorzej? W galerii znajdziecie wskaźniki zakażeń.

📢 Covid-19 w Śląskiem. Zakażeń wciąż bardzo dużo, sporo też zgonów. Jak wygląda sytuacja w Twoim mieście?

KORONAWIRUS. Aż 20 870 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 2 812 w woj. śląskim odnotowano we wtorek, 30 marca 2021 roku. O tym jaki jest trend, czy zachorowań jest wciąż więcej a jak tak to o ile procent - możemy się przekonać, porównując ze sobą wyniki z poszczególnych wtorków. Porównując dzisiejszy wynik z tym sprzed tygodnia - to wzrost w nowych zakażeniach w Polsce wyniósł 24 procent, natomiast w woj. śląskim aż 39 procent! W całym kraju na CoViD-19 zmarło aż 461 osób, w woj. śląskim - 68.

📢 Stało się! Mandat za brak maseczki już zgodny z prawem! Ile zapłacisz teraz za brak maseczki?

Stało się! Mandat za brak maseczki jest już w pełni zgodny z prawem. W świetle przyspieszającej epidemii koronawirusa respektowanie zasad bezpieczeństwa powinno być bezwzględnym obowiązkiem. Jak do tej pory obowiązek noszenia maseczek i jego zasadność była kwestionowana. Teraz jednak po nowelizacji przepisów maseczkę musi nosić każdy. Potwierdza to RPO i Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA.

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Tragiczne zdarzenie na Majorce - są zabici i ranni

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na blachownia.naszemiasto.pl Nasze Miasto