Prezent dla mamy pod choinkę TOP 21. Co kupić mamie na Święta? [ŚWIĄTECZNE PREZENTY]

Prezent dla mamy pod choinkę TOP 21. Co kupić mamie na Święta? Przed nami ostatni weekend przed świętami, a ty wciąż nie masz pomysłu, co kupić mamie pod choinkę? Mamy dla Was ponad 21 różnych prezentów dla mamy - może któryś z nich wpadnie wam w oko. Nie zwlekać z zakupami, szczególnie, że nawet popularne zakupy online potrzebują czasu, żeby do Ciebie dotrzeć. Kliknij w "zobacz galerię".

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas spędzany w gronie rodziny i najbliższych. Z tej okazji, zgodnie z wielowiekową tradycją lubimy sprawiać sobie nawzajem prezenty i drobne upominki. Jakie prezenty na Boże Narodzenie sprawdzą się najlepiej? Przedstawiamy zarówno tradycyjne, jak i oryginalne prezenty pod choinkę dla mamy.

TOP 21: Prezent dla mamy pod choinkę. Co kupić mamie na Święta? [ŚWIĄTECZNE PREZENTY]

To już ostatnie dni na prezenty pod choinkę. Co można kupić mamie na święta?

To niemal zawsze dla większości spory problem. Co kupić mamie na święta. Jaki prezent pod choinkę? Wiadomo, nie ma prezentu uniwersalnego - wszak każda MAMA jest inna. Prezentujemy kilkanaście propozycji na świąteczny prezent, zobacz je - kliknij:

Ile pieniędzy wydajemy na prezenty?

Jak wynika z raportu Ipsos przygotowanego dla Profi Credit, 48 proc. Polaków zaczyna myśleć o wyprawie po świąteczne podarunki już na początku grudnia. 17 proc. kupuje upominki tuż przed Bożym Narodzeniem. Jednak aż 27 proc. ankietowanych przyznaje, że w gwiazdkowe prezenty dla swoich bliskich zaopatruje się w listopadzie, a nawet i w październiku. Ze świątecznego raportu wynika także, że 78 proc. Polaków zamawia upominki przez Internet.

Co prawda 57 proc. Polaków przeznacza na świąteczne prezenty mniej niż 350 zł, ale już 21 proc. ankietowanych rozdysponowuje na gwiazdkę od 351 do 500 zł, 14 proc. od 501 do 800 zł, a 8 proc. powyżej 800 zł.


Nie masz pomysłu na prezent? Sprawdź nasze propozycje:

TOP 15: Jaki prezent dla mamy pod choinkę?
TOP 15: Jaki prezent dla taty pod choinkę.
TOP 10. Jaki prezent dla dziewczynki pod choinkę?
TOP 10. Jaki prezent dla chłopczyka pod choinkę?
TOP 30. Jaki prezent dla chłopaka lub męża pod choinkę?
Prezent dla żony pod choinkę. Co kupić ŻONIE na święta? TOP 10 PREZENTÓW
TOP 10: Jaki prezent dla babci i dziadka pod choinkę?
TOP 10: Propozycje prezentów dla dzieci od Google
Śmieszne prezenty pod choinkę. Zdecydujesz się?

Życzenia bożonarodzeniowe - śmieszne, SMS, krótkie wierszyki 2018

Kartki na Boże Narodzenie ONLINE do pobrania. KARTKI ŚWIĄTECZNE z życzeniami do pobrania i wysłania

Łatwe sposoby na pakowanie prezentów pod choinkę

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

24.12.2018, 01:57

Już dawno postanowiłam, że nie będę kupować mamie żadnych ubrań czy torebek na święta, bo jest zbyt wybredna :P ale przynajmniej wiem, jakie zapachy lubi, np. kocha miętę, więc kupiłam jej zestaw świąteczny the Body shopu, przynajmniej mam pewność, że jak jutro otworzy prezent, to będzie zadowolona ^^

24.12.2018, 01:45

qw

23.12.2018, 18:00

@zibi no i do 23 możesz odebrać;)

23.12.2018, 13:10

Uważam, że fajny pomysł to gra Just Dance, ma mega recenzje a jeszcze w media ekspert dostaje się kod na dodatkową piosenkę

22.12.2018, 22:13

Też słyszałem o tych paczkach w ME, fajna opcja jak ktoś długo pracuje :)

22.12.2018, 12:28

Jak elektronika, to polecam odbiór paczek z media expert - można je odbierać do 23, co jest mega

20.12.2018, 14:58

ja postanowilam, ze mamie zasponsoruje przyszłoroczną wycieczkę Mozaika Izraela z Konsorcjum - zawsze chciala zobaczyc Izrael i mowila o tym juz dlugo wiec wiem ze na pewno sie bardzo ucieszy :D

20.12.2018, 14:57

ja rodzicom kupiłam bilet na wycieczkę Mozaika Izraela z Konsorcjum w przyszłym roku :D mam nadzieje, ze sie uciesza bo wiem ze zawsze chcieli zobaczyc Izrael a poza tym teraz był dobre ceny wiec zal bylo nie kupic :D

19.12.2018, 21:27

https://www.facebook.com/sim.chorzow/videos/vb.220140311517588/1792528427511328/?type=2

19.12.2018, 08:43

Virtualo przeceniło wiele wydawnictw, więc może idźcie w tym kierunku - virtualo.pl/zaczytana-gwiazdka/ Fakty są takie, że jeśli ktoś lubi czytać, to będziecie po prostu zadowolony. Nie chodzi nawet o kupowanie konkretnego tytułu, tylko bardziej o voucher prezentowy, a niech dana osoba kupuje sobie takie ebooki, jakie jej pasują.

18.12.2018, 19:53

i sprawdził się idealnie. Była zachwycona efektami redukcji zmarszczek jak i faktem, że produkty są w 100% naturalne. Polecam sprawdzić zestawy świąteczne bo są naprawdę fajne oferty! Podsyłam link do tego, który ja kupiłam: https://patandrub.eu/pl/p/Zestaw-Swiateczna-Regeneracja/151

16.12.2018, 20:10

Tak jak ktoś niżej napisał, zestaw kosmetyków dla mamy to idealny pomysł! W zeszłym roku kupiłam właśnie od Pat

15.12.2018, 11:09

moim zdaniem zawsze fajnym wyjściem będzie jakiś zestaw kosmetyków, najlepiej naturalnych :) mama zawsze zwraca uwagę na składy i zdrowie więc to na pewno dobre rozwiązanie. ja dla swojej przygotowałam zestaw świąteczny od pat

14.12.2018, 18:25

ja postawiłam na zdrowie i rozglądam się za jakimś cudnym zestawem herbat, myślę o tych od Malwy, bo wiem, ze mama je bardzo lubi. Dołożę też jakąś elegancką filiżankę. Myślę, że to będzie dobry pomysł :)

13.12.2018, 13:39

Fajnym pomysłem jest obrusik na stół lub ławę, może być też świecznik lub jakiś zestaw do kąpieli. Perfumy, portfel, kubek, kocyk, kapcie, piżamka, na przykład jakiś zestaw filiżanek moja kiedyś dostała takie coś ode mnie i zawsze stawiała sobie to w szafie z szybą w salonie, kieliszki na wino i oczywiście samo WINO, może być pościel, jakieś ozdobne poduszeczki, jeżeli wasza mama ma telefon to może to być jakieś fajne etui lub case (czyt: kejs ;) ) kosmetyki do makijażu, sukienka, lampa, może być też czapka szalik i rękawiczki, ciekawa książka, np patera na ciasto, biżuteria zestaw kolczyków bransoletki i naszyjnika, skarpetki, makiety do paznokci, lampa do hybryd naprawdę nie są drogie a na prezent naprawdę są warte swojej ceny, mam jeszcze wiele propozycji ale na teraz już koniec życzę powodzenia w znalezieniu odpowiedniego prezentu :D

13.12.2018, 13:28

Polecam kupić jakiś ciepły kocyk z miłego materiału kubek i herbatę taką w jej ulubionym smaku myślę, że to naprawdę świetny zestaw za zimowe wieczory ;) Lub jeżeli wasza mama ma jakieś zainteresowania którymi się zajmuje polecam jej dokupić jakieś dodatki którymi będzie mogła kontynuować swoje hobby. Jeszcze jednym ŚWIETNYM pomysłem na święta są po prostu ubrania ja mojej mamie kiedyś kupiłam dużo ubrań i była naprawdę bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że trochę pomogłam ;)

13.12.2018, 10:31

Ja kupiłam swojej mamie zestaw świateczny z Pat

12.12.2018, 18:22

Zastanawiającym się nad prezentem dla mamy polecam dostępny na stronie stacje-pogody.pl poradnik prezentowy: https://stacje-pogody.pl/artykul_pomysl_na_prezent_swiateczny_pod_choinke_stacja_pogodowa_cz_4,92.html

11.12.2018, 15:30

Sama jestem mamą i w tamtym roku pamiętam dostałam od córki taki olejek do ciała 100% naturalny z Pub

11.12.2018, 12:16

Ja w ubiegłym roku kupilam mamie skórzany portfel, ma go do teraz i jest bardzo z niego zadowolona. Ostatnio mi coś wspominała o automatycznym odkurzaczu, który ja posiadam i była nim zachwycona. Myślę, że taki robot, który ją odciąży od tych porządków byłby super rozwiązaniem. Śmiało mogę polecić firmę Mamibot, która rozkłada również zakup na raty.
Mam też kod ze zniżką 5% na hasło paukowMamKod5 , który otrzymałam przy zakupie swojego greya.

10.12.2018, 14:08

Swojej mamie kupiłam nowy portfel, w końcu skórzany, żeby szybko się jej nie zdarł oraz perfumy, postawiłam na orientalne z Zapach Orientu. Mama jest bardzo elegancką kobietą i lubi wyszukane zapachy. Jeden i drugi prezent ma być ładnie zapakowany więc ja tylko pod choinkę muszę je położyć i tyle :)

10.12.2018, 12:29

ja postanowilam mamie zamówic kalendarz na stronie https://www.foto4u.pl/kalendarze ze zdjeciami jej wnuków w środku

10.12.2018, 10:34

moja mama dostała mandat w Mikołajki, wiec padło na zakup yanosika xd

08.12.2018, 13:53

Płytę, z jej ulubiona muzyka np. skłdanke z piosenkami wierszy Osieckiej, składnke Skaldowie, albo współczesne coś np Sylwia Grzeszczak. Bilet do teatru, wyjazd z tatą na weekend do Zakopanego lub innego miasta w góry. Torebkę, portfel, apaszke ladna.

08.12.2018, 13:45

Mamie można kupić płytę z jej ulubionym rodzajem muzyki np. Jak lubi starsze klimaty to moje muzykę,z wierszy Osieckiej, składanie Skaldowie, a może woli współczesne Sylwia Grzeszczak, disco polo Mig płytę.